KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10471083
nr 1047 1083
Blandteknik
signerad, Marin, Akvarell & bladguld, motivet: 50x36
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:58:24
1/8 19:50:47